Упростить выражения

3 а (3 а+2 в) - (а+в)

(а+в) в квадрате

+5
Ответы (2)
  1. 10 мая, 07:01
    0
    3 а (3 а+2 в) - (а+в) = 9a^2+6ab-a-b

    (a+b) ^2=a^2+2ab+b^2
  2. 10 мая, 08:12
    0
    9a^2+6ab - (a^2+2ab+b^2) = 8a^2+4ab-b^2