2 у3+2 (3-у) (у2+3 у+9)

+5
Ответы (1)
  1. 13 апреля, 23:34
    0
    2 у3+2 (3 у2+6 у+27-у3-3 у3-9 у) = 2 у3+6 у2+12 у+54-2 у3-6 у3-19 у=4 у2-7 у+54-8 у3=-8 у3+4 у2-7 у+54=4 у2 (-2 у+1) - 7 (у-1)