система: х в квадрате-у в квадрате=32 х-у=4

+4
Ответы (1)
  1. 11 июня, 13:02
    0
    х²-у²=32

    х-у=4

    х=4+у

    (х-у) (х+у) = 32

    4 * (х+у) = 32

    х+у=32/4=8

    4+у+у=8

    2 у=8-4=4

    у=4/2=2

    х=4+2=6