а) 8 х-7 х+10=12 б) 13 у+15 у-24=60

+1
Ответы (2)
  1. 27 сентября, 23:39
    0
    а) 8 х-7 х+10=12

    х=12-10

    х=2

    Ответ: х=2

    б) 13 у+15 у-24=60

    28 у=60+24

    28 у=84

    у=84:28

    у=3

    Ответ: у=3
  2. 28 сентября, 00:20
    0
    а)

    8 х-7 х+10=12

    х=12-10

    х=2

    8*2-7*2+10=12

    б)

    13 у+15 у-24=60

    28 у=60+24

    28 у=84

    у=84:28

    у=3

    13*3+15*3-24=60