5,1/0,017 + 0,09/0,003 + 1/0,1

+1
Ответы (2)
  1. 22 мая, 18:08
    0
    5,1/0,017+,09/0,003+1/0,1=340
  2. 22 мая, 19:10
    0
    5,1/0,017 + 0,09/0,003 + 1/0,1=340

    1) 5,1/0,017=300

    2) 0,09/0,003=30

    3) 1/0,01

    4) 300+30+10=340