1,2 (3x+5) = 2 (24x-3,6)

+5
Ответы (1)
  1. 12 июня, 07:21
    0
    1,2 (3x+5) = 2 (24x-3,6)

    3.6x+6=48x-7.2 44.4x=13.2 44 2/5 x=13 1/5

    x=11/37