Помогите решить!

Буду очень благодарна)

(4a-2b) / 3ab : (8ab / (12a^2-3b^2) + (2a-b) / (2a+b) - (2a+b) / (6a-3b))

+5
Ответы (1)
  1. 9 марта, 00:32
    0
    = 2 (2 а-b) / 3ab : (8ab / 3 (2a-b) (2a+b) + 3 (2a-b) (2a-b) / 3 (2a-b) (2a+b) - (2a+b) (2a+b) / 3 (2a-b) (2a+b)) = 2 (2a-b) / 3ab : 8ab+12a²-12ab+3b²-4a²-4ab-b² / 3 (2a-b) (2a+b) = 2 (2a-b) / 3ab * 3 (2a-b) (2a+b) / 8a²-8ab+2b² = 2 (2a-b) ² (2a+b) / 2ab (2a-b) ² = 2a+b / ab