Вычислите: _ 16^-2 * (-10) ^-3/128^-4*32^4

+1
Ответы (1)
  1. 21 мая, 05:13
    -1
    (16^-2 * (-10) ^-3) / 128^-4*32^4) = 268435456 / (256*1000*1048576) = 0,001