Помогите решить:

а) (а^3+b^2) ^2

б) 2 (3 х-2 у) (3 х+2 у)

в) (х^2+1) (x^2-1)

г) (4 а-b) (4a+b)

д) (2 у+5) ^2

+4
Ответы (1)
  1. 20 октября, 16:42
    0
    A). a^6+2a^3b^2+b^4

    б). 18x^2+6x4y-6x4y-8y^2=18x^2-8y^2

    в). x^4-x^2+x^2-1=x^4-1

    г). 16a^2+4ab-4ab-b^2=16a^2-b^2

    д). 4y^2+20y+25