Сократить дробь 48^n/4^2n-1 * 3^n-3

+5
Ответы (1)
  1. 23 ноября, 05:04
    -1
    48n/16n-1*3n-3 = 144n^2/16n-1 - 3 = 144n^2-3 (16n-1) / 16n-1 = 144n^2-48n+3/16n-1