25xкуб - 10xквадрат + x=0

+4
Ответы (1)
  1. 1 мая, 01:26
    0
    25x^3 - 10x^2 + x = 0

    x (25x^2 - 10x + 1) = 0

    x * (5x - 1) ^2 = 0

    1) x = 0

    2) (5x - 1) ^2 = 0

    5x - 1 = 0

    5x = 1

    x = 1/5 = 0,2