Представти в виде многочлена (4 а+1) (2 а-3)

+4
Ответы (1)
  1. 11 февраля, 19:45
    0
    (4 а+1) (2 а-3) = 4 а+2 а+4 а + (-3) * 1+2 а+1 + (-3) = 10 а-3*2 а-1=20 а-4