F (x) = 3x - x в кубе, X0 = - 2

+4
Ответы (1)
  1. 5 сентября, 19:27
    0
    Привет,

    f (x) = 3x-x³

    f (x0) = 3 * (-2) - (-2) ³=-6 - (-8) = 2