8,31 - (4,29 + 3, 721)

+3
Ответы (2)
  1. 4 января, 14:32
    0
    1) 4.29+3.721=8.011

    2) 8.31-8.011 = 0.299
  2. 4 января, 15:47
    0
    =8.31 - 8.011 = 0.299