874 Х 65 + 874 х 135

+1
Ответы (2)
  1. 28 мая, 07:35
    0
    874 Х 65 + 874 х 135=874 * (65+135) = 874*200=174800
  2. 28 мая, 08:21
    0
    874*65 + 874*135 = 874 * (65+135) = 874*200 = 174800