Хелпайте а то сложна: з

(7 х+4 а) ²=?

(2 х-с) ²=?

(4 а+9b) (9b-4a) = ?

(6x-4) ²=?

(x+10) ²=?

+2
Ответы (1)
  1. 15 августа, 09:15
    0
    (7x+4a) ² = (7x) ²+2*7x*4a + (4a) ²=49x²+56ax+16a²

    (2x-c) ² = (2x) ²-2*2xc+c²=4x²-4cx+c²

    (4a+9b) (9b-4a) = 36ab-16a²+81b²-36ab=-16²+81b²

    (6x-4) ² = (6x) ²-2*6x*4+4²=36x²-48x+16

    (x+10) ²=x²-2x*10+10²=x²-20x+100