упростите выражение:

3 х (3 х-1) - (2-3 х)

(2-3 х) - в квадрате

+2
Ответы (1)
  1. 17 июля, 14:33
    0
    3 х (3 х-1) - (2-3 х) 2=9 х2-3 х - (4-12 х+9 х2) = 9 х2-3 х-4+12 х-9 х2=9 х-4