Система уравнений x^2+y^2=13

y+x=5

+4
Ответы (1)
  1. 10 декабря, 21:30
    0
    x^2+y^2=13

    y+x=5

    (x+y) ²=25

    (x+y) ²=x²+y²+2xy=13+2xy

    13+2xy=25 2xy=12 xy=6

    xy=6

    x+y=5 x=2 y=3

    x=3 y=2