10 √ (3) + 4 √ (48) - √ (243) = ?

+1
Ответы (1)
  1. 21 июля, 00:28
    0
    10√ (3) + 4√ (48) - √ (243) =

    10√3+4√48-√243=

    10√3+4*4√3-9√3=

    16√3+1√3=17√3