2*3.14√0.0015*4.5*10^17

+1
Ответы (1)
  1. 24 марта, 20:18
    0
    1) 2*3.14=6.28

    2) 0.0015*4.5*10^17=6.75*10^15

    3) √6.75*10^15=2.597*10^7

    4) 6.28*2.597*10^7=1.632*10^8

    1.632*10^8 - Это ответ