1,022 : 7,3 - 3,7*1,6/5,928 : 5,7 + 1,848 : 2,8=

+3
Ответы (1)
  1. 4 февраля, 15:40
    0
    0.14-5.92/1.04+0.66 = - 5.78/1.7=-3.4