Выполните действия c (c-2) (c+2) - (c-1) (c^2+c+1)

+3
Ответы (1)
  1. 5 апреля, 03:43
    0
    Сначало с умножь на первые скобки с^2-2 с и далее по очереди скобка на скобку с^3+2^с2-2^с^2-4 с-с^3-с-1+с^2+с+1=-4 с+с^2=с (с-4)