1) - √11-6√11+7√11

2) - √12+5√3-7√3

3) - 2√27+5√3-√3

+2
Ответы (1)
  1. 23 июля, 21:27
    0
    1) - √11-6√11+7√11 = - 7√11 + 7√11 = 0

    2) - √12+5√3-7√3 = - 2 √3 - 2√3 = - 4√3

    3) - 2√27+5√3-√3 = - 2*3 √3 + 4√3 = - 6√3 + 4√3 = - 2√3