Решить

(4 1/2 + 2/3) * 0,24

+5
Ответы (1)
  1. 11 июля, 08:16
    0
    (9/2 + 2/3) * 0,24 = (9*3 + 2*2) / 6 * 0,24 = 31/6 * 0,24 = 31/6 * 6/25 = 31/25 = 1,24