Помогите решить

1) mn-pm

2) - xy+xa

3) a в квадрате (7-b) + a (b-7)

+5
Ответы (1)
  1. 4 апреля, 15:12
    0
    1) mn-pm=m (n-p)

    2) - xy+xa=-x (y-a)

    3) a в квадрате (7-b) + a (b-7) = (7-b) (a ²-a) = (7-b) (a-1) a