1) ((7,8:0,3-3 в кубе) + 3,1) : 0,7

+5
Ответы (1)
  1. 24 июля, 15:40
    0
    7,8/0,3=26

    3³=3*3*3=27

    26-27=-1

    -1+3,1=2,1

    2,1/0,7=3