100 - (3 а+7 у) в квадрате

+1
Ответы (1)
  1. 22 июня, 00:21
    0
    100 - (3a + 7y) ^2 = 100 - (9a^2 + 49y^2 + 42ay) = 100 - 9a^2 - 49y^2 - 42ay.

    ^ - это степень.