2/3 8/11 3/5 - 3/4 - 8 2/7 - 3/4 13/99 записать в виде десятичной дроби

+3
Ответы (1)
  1. 10 ноября, 06:38
    0
    2/3=0, (6)

    8/11=0, (72)

    3/5=0,6

    -3/4=-0,75

    -8 2/7=-8,28 ...

    -3/4=-0,75

    13/99=0, (13)