16+х квадрат = 0

0,3 х (квадрат) = 0,027

-0,5 х (квадрат) = 1/20

(х-6) в квадрате = 36

+4
Ответы (1)
  1. 5 марта, 07:58
    0
    1) неверно, x^2 неравен-16

    2) x^2=0,027/0,3=0,09

    x=+-0,03

    3) x=корень0,1

    4) x^2-12x+36=36

    x^2-12x=0

    x (x-12) = 0

    x=0; x=12