7/3-9/1=

3,4+7,6=

59/9-8=

19/6+5,5=

+5
Ответы (1)
  1. 19 августа, 17:53
    0
    7/3 - 9/1 = 7/3 - 27/3 = - 20/3 = - 6 2/3

    3,4 + 7,6 = 11

    59/9 - 8 = 59/9 - 72/9 = - 13/9 = - 1 4/9

    19/6 + 5,5 = 19/6 + 11/2 = 19/6 + 33/6 = 52/6 = 8 2/3