Сократить дробь (m^4) ^7 / (m^3) ^9*m

+2
Ответы (1)
  1. 7 марта, 06:28
    0
    (m^4) ^7 / (m^3) ^9*m = m^28 / (m^ (27+1) = m^28/m^28 = 1