3 1/2 - 1 5/6n=1 17/24

+1
Ответы (1)
  1. 14 мая, 02:10
    0
    1 5/6*n=3 12/24-1 17/24

    1 5/6*n=2 36/24-1 17/24

    1 5/6*n=1 19/24

    n=1 19/24:1 5/6

    n=43/24*6/11

    n=43/44