69 в квадрате - 29 в квадрате=

+1
Ответы (1)
  1. 3 декабря, 00:36
    0
    69^2-29^2 = (69-29) (69+29) = 40*98=3920.

    Формула: a^2-b^2 = (a-b) (a+b)