2x - (x+1) в квадрате=3x квадрат-5

+2
Ответы (1)
  1. 7 августа, 02:58
    0
    2x - (x+1) "2"=3x"5"

    2x-2x-2=15x

    2x-2x-15x=2

    -15x=2

    x=15:2

    x=-7.5