Системы уравнений

х+у=13 13 х-14 у=27

у=х-4 13 х=2 у+15

+4
Ответы (1)
  1. 11 сентября, 04:46
    0
    1.

    1) х+у=13

    х+х-4=13

    2 х=17

    х=17:2

    х=8,5

    2) у=х-4

    у=8,5-4

    у=4,5

    Ответ: (8,5; 4,5)

    2.

    1) 13x-14y=27

    2y+15-14y=27

    -12y=12

    y = 12 / (-12)

    y = - 1

    2) 13x=2y+15

    13x=2 * (-1) + 15

    13x = 13

    x=1

    Ответ : (1; -1)