34,68: (7,11-1,56) + 46: (2,45-1,65)

+2
Ответы (1)
  1. 6 октября, 00:44
    0
    34,68: (7,11-1,56) + 46: (2,45-1,65)

    1) 7,11-1,56=5,55

    2) 34,68:5,55=6,25

    3) 2,45-1,65=0,8

    4) 46:0,8=57,5

    5) 6,25+57,5=63,75-ответ