Найти Ymax или Ymin! 1) y = - 8x^2 + 6x 2) y = - (x-3) ^2 + 8 3) y = (x-7) ^2 - 4 4*) y = - 0.1x^2 + 0,2x - 0,7

+2
Ответы (1)
  1. 14 августа, 10:25
    0
    1) y = - 8x^2 + 6x Ymax = 1

    2) y = - (x-3) ^2 + 8 Ymax = 8

    3) y = (x-7) ^2 - 4 Ymin = - 4

    4) y = - 0.1x^2 + 0,2x - 0,7 Ymax=-0.6