5555 + (82320/84-693*66)

+2
Ответы (1)
  1. 6 мая, 11:04
    0
    5555 + (82320/84-693*66) = - 39203

    1) 82320/84=980

    2) 693*66=45738

    3) 980-45738=-44758

    4) 5555 + (-44758) = - 39203