64 (-16) + (24-52) =

+2
Ответы (2)
  1. 22 апреля, 08:53
    0
    1024 + (-28) = 1024 - 28 = 996.
  2. 22 апреля, 11:05
    0
    64 (-16) + (24-52) = - 1052