Х в квадрате = - 4 х-3

+4
Ответы (1)
  1. 16 февраля, 13:01
    0
    Х²+4 х+3=0 Д=4²-4*3=16-12=4 х₁ = (-4+2) / 2=-1 х₂ = (-4-2) / 2=-3 Ответ: - 1; - 3