1. 5 х + (7 у-х) - (3 х+7 у)

2. 1 + (0,5 х - 3) - (1,5 х-4)

+2
Ответы (1)
  1. 26 ноября, 17:46
    0
    1). 5 х + (7 у-х) - (3 х+7 у) = 5x+7y-x-3x-7y=x

    2). 1 + (0,5 х - 3) - (1,5 х-4) = 1+0,5x - 3 - 1,5x+4=2-x