26+5 у-0.5 у (в квадрате) = 2.5 у (в квадрате) + 26

21 х+11=11+17 х-5 х (в квадрате)

+5
Ответы (1)
  1. 2 марта, 23:46
    0
    21 х+11=11+17 х-5 х (в квадрате)

    2 х+11-11-17 х+5 х (в квадрате)

    5 х (в квадрате) - 15 х=0

    х (5 х-15) = 0

    х=0 5 х-15=0

    5 х=15/5

    х=3

    26+5 у-0,5 у (в квадрате) = 2,5 у (в квадрате) + 26

    26+5 у-0,5 у (в квадрате) - 2,5 у (в квадрате) - 26=0

    -3 у (в квадрате) + 5 у=0

    у (-3 у+5) = 0

    у=0 - 3 у+5=0

    -3 у=-5

    у=5/3