8^-2*4^3=?

9^-6*27^5=?

10^0:10^-3=?

+1
Ответы (2)
  1. 17 ноября, 21:18
    0
    8^-2*4^3=1/64*64=1

    9^-6*27^5=1/531441*14348907=27

    10^0/10^-3=1/1/1000=1/1000
  2. 17 ноября, 23:30
    0
    1) 1/64*64=1

    2) 1/531441*14348907=27

    3) 1/1000