х-х/x+1

x/x+y + y/x-y

m+2/4m - 1/m+4

+2
Ответы (2)
  1. 17 февраля, 13:13
    0
    Х-х/x+1=х

    x/x+y + y/x-y=х (х-у) + у (х+у) / (х+у) (х-у) = x^2-ху+у^2+ху=х^2+у^2 / (х+у) (х-у)

    m+2/4m - 1/m+4=m+2/4m-4/4m+4=m-1/2m+4
  2. 17 февраля, 15:38
    0
    1) х - х/х + 1 = х - 1 + 1 = х

    2) х/х + у + у/х - у = 1 + у/х = (х + у) / х

    3) m + 2/4m - 1 / m + 4 = m + 1/m - 1/m + 4 = m + 4