2x в квадрате + 5 х-7<0

+3
Ответы (1)
  1. 18 июля, 17:31
    0
    2x^2+5x-7<0 2x^2+5x-7=0 D=25-4*2 * (-7) = 81 x1=-5-9/4=-3.5 x2=-5+9/4=1