6,56 - (5,56-7,5) - (4,2-7,89)

+3
Ответы (1)
  1. 23 мая, 10:04
    0
    6,56 - 5,56 + 7,5 - 4,2 + 7, 89 = 1 + 3,3 + 7,89 = 4,3 + 7,89 = 12,19