4ab (в квадрате) / ab (в квадрате) - 2b

+5
Ответы (1)
  1. 27 января, 11:36
    0
    4ab (в кв.) = 4*a*b*4*a*b

    ab (в кв.) = a*b*a*b

    4ab (в квадрате) / ab (в квадрате) = 4*4=16

    16-2ab. всё)