2 (0,6 х + 1,85) = 1,3 х + 0,7

+1
Ответы (1)
  1. 9 мая, 23:39
    0
    1,2 х + 3,7 = 1,3 х + 0,7

    1,3 х - 1,2 х = 3,7 - 0,7

    0,1 х = 3

    х=30