Представьте в виде многочлена: а) (5 в+4 а) все это в квадрате Б) (3 х+4 у) (4 у-3 х)

+5
Ответы (2)
  1. 15 июня, 18:34
    0
    25b^2+40ab+16a^2

    16^2-9x^2
  2. 15 июня, 19:22
    0
    а) (5 в+4 а) ^2=25 в^2+40 ав+16 а^2

    б) (3 х+4 у) (4 у-3 х) = 12xy-9x^2+16y^2-12xy=16y^2-9x^2