выполните действия:

3 х (5) (1-х в квадрате)

(а+5) (а-3)

+4
Ответы (2)
  1. 21 июня, 23:53
    0
    1.3x^5-x^2=3x^7

    2. (a+5) (a-3) = a^2-3a+5a-15=a^2+2a-15
  2. 22 июня, 00:35
    0
    а в квадрате-3 а+5 а-15=а в квадрате+2 а-15

    15 х (1-х в квадрате) = 15 х-15 х в квадрате